Saturday, October 31, 2009
9th Annual
MONSTER MADNESS
RESULTS
Photo Gallery Here

Mini-Ramp

BEGINNER

1ST – NICK NOEL – Melbourne
2nd – LANDON SWAN – Tequesta
3rd -  DUSTIN DRAKESMITH – Orlando
4th -  CHRIS NOEL – Melbourne
5th -  MEAGAN GUY – Palm Bay
6th – ANTHONY ROSADO – W. Melbourne
7th -  KATIN KING – Palm Bay
8th – HUNTER HALL – Palm Bay
9th – JUAN ROSADO -  Palm Bay 

beg

INTERMEDIATE

1ST – MARK ROBINSON – Palm Bay
2nd -  NOAH BERGER – Palm Bay
3rd -  DALTON PRICE -  Palm Bay
4th -  SHAWN NICHOLAS – Orlando
5th – NATHAN PURVIS – Sth Daytona
6th – ANTHONY FAIOLA – Palm Bay
7th – DEEIN COATS – Palm Bay
8th – DYLAN JOHNSON – Orlando
9th – TYLER ASKEW – Orlando
10th – NICK MALTESE – Melbourne
11th – BILLY WALKER – Melbourne
12th – AUSTIN ABBEY – Palm Bay
13th – ANDREW HARNED – Palm Bay
14th – JUSTIN YOEST – Palm Bay
15th – TUCKER COATNEY – Indialantic
16th – PRESTON MONK – Palm Bay

int

ADVANCED

1st – RYAN CLASSE – Orlando
2nd – GARRET MANTLE – Melbourne

adv

SPONSORED

1st – DALTON DERN – Apopka
2nd – JAIME CERUTI – Cocoa Beach
3rd – CONNOR ASKEW – Orlando
4th – CLINT BESWICK – Palm Bay
5th – BLAKE KOVARIK – Palm Bay
6th – SAM ROOKS – Cocoa Beach
7th – DAKOTA HUNT – Palm Bay
8th – AUSTIN KORMONDY – Palm Bay
9th – JACOB PORTILLO – Debary
10th – CORY FALLS – Melbourne
11th – MICHAEL WOLFE – Melbourne
12th – RILEY GRUBB – Palm Bay
13th – SHAWN MASCHER – Palm Bay
14th – CLARKE RIELLY – Palm Bay
15th – JAVIER LEGUILLOW – Palm Bay

spo

All Ages Street Jam

12 & UNDER
RESULTS

1st – TY PETERSON – Indian Harbor Beach
2nd – MARK ROBINSON – Palm Bay
3rd – NOAH BERGER – Palm Bay
4th – ANDREW HARNED – Palm Bay
5th – CHRIS NOEL – Melbourne
6th – NICK NOEL – Melbourne
7th – HUNTER HALL – Palm Bay
8th – KATIN KING – Palm Bay
9th – MEAGAN GUY – Palm Bay
10th – JUSTIN YOEST – Palm Bay
11th – ANTHONY ROSADO – W Melbourne
12th – NOAH MONROE – W Melbourne
13th – REIGN PRESTON – Orlando


13up

13 & UP

1st – KANAAN DERN – Apopka
2nd – RYAN CLASSE – Orlando
3rd – JON MOREFIELD – Cocoa Beach
4th – GARRETT MANTLE – Melbourne
5th – ANTHONY FAIOLA – Palm Bay
6th – ERIC TESTERMAN – Eustis
7th – TYLER ASKEW – Orlando
8th – BILLY WALKER -  Melbourne
9th – DYLAN JOHNSON – Orlando
10th – DEEIN COATS – Palm Bay
11th – AUSTIN ABBEY – Palm Bay
12th – NICH MALTESE – Melbourne
13th – NATE COLONERO – Palm Bay
14th – PRESTON MONK – Palm Bay
15th – JUAN ROSADO – Palm Bay

13up

SPONSORED

1st – DALTON DERN – Apopka
2nd – JAIME CERUTI – Cocoa Beach
3rd – CORY FALLS – Melbourne
4th – KEVIN SIKES – Deltona
5th – CONNOR ASKEW – Orlando
6th – MATT CALL – Palm Bay
7th – BLAKE KOVARIK – Palm Bay
8th – CLINT BESWICK – Palm Bay
9th – SAM ROOKS – Cocoa Beach
10th – DAKOTA HUNT – Palm Bay
11th – CLARKE RIELLY – Palm Bay
12th – MICHAEL WOLFE – Melbourne
13th – SHAWN MASCHER – Palm Bay
14th – DANE KOVARIK – Palm Bay
15th – RILEY GRUBB – Palm Bay
16th – AUSTIN KORMONDY – Palm Bay
17th – JAVIER LEGUILLOW – Palm Bay

spo

 

 

Graffiti Skate Zone
1502 Port Malabar Blvd.
Palm Bay, FL 32905
321-723-2588

E-Mail
Click Here


HOME